Aktualności

Marcegaglia Poland nowym członkiem PIGR!

Z dużą przyjemnością informujemy, że do PIGR przystąpiła firma Marcegaglia Poland Sp. z o.o.
Serdecznie witamy w naszej Izbie cały Zespół i cieszymy się na współpracę, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy:
 
Marcegaglia Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność na polskim rynku w 2007 roku, należy do grupy przemysłowej Marcegaglia, która ma swoje początki sięgające 1959 roku. Grupa obecnie działa na całym świecie zatrudniając około 6,6 tys. pracowników.
 
Dział rusztowań Marcegaglia Poland Sp. z o.o., z głównym magazynem i biurem konstrukcyjnym w Kluczborku woj. opolskie, oferuje asortyment produkowany we Włoszech, w fabryce Graffignana. Materiał wytwarzany w tym miejscu został przystosowany do sztywnych europejskich norm dla wygody i bezpieczeństwa użytkowania. Jego niezawodność jest gwarantowana przez szczegółowe kontrole jakości na różnych etapach produkcji, a także przez międzynarodowe certyfikaty.
 
Naszą propozycją dla Klientów są rusztowania fasadowe, modułowe, system rura-złącze, schodnie oraz system podporowy SMP8. Całość oferty dopełniamy osprzętem związanym z rusztowaniami i bezpieczną pracą na budowie. Realizujemy zamówienia w formach:
  • wynajem / wynajem z możliwością odkupu
  • sprzedaż
  • leasing
przy czym wszystkie oferty mogą zostać porszerzone o:
  • montaż/demontaż
  • pomiar/projekt/doradztwo
  • transport
Zapewniamy, iż fachowa wiedza naszych pracowników pozwala opracowywać i realizować najbardziej skomplikowane projekty w sektorze budowlanym i nie tylko.
Widząc stałą dynamizację sektora budownictwa w Polsce i rosnący popyt na sprzęt budowlany pragniemy wyjść naprzeciw wymaganiom każdego Klienta.

Zapraszamy serdecznie,
Zespół Marcegaglia Rusztowania« powrót