Rusztowania są OK! Program dla firm i szkółZwracamy się do Państwa z propozycją współorganizacji wraz z naszą Izbą spotkań edukacyjnych z młodzieżą szkół budowlanych.

Dla firm takie spotkania to możliwość budowania marki w świadomości przyszłych potencjalnych pracowników lub klientów, naszą natomiast misją jest przekazanie młodzieży wiedzy technicznej i zwiększenie świadomości w zakresie funkcjonowania rusztowań w budownictwie oraz zapoznanie z potencjalną ścieżką zawodową.

Wierzymy, że działania o charakterze edukacyjnym i prewencyjnym, podejmowane wspólnie z przedstawicielami środowiska pracodawców, mają ogromne znaczenie dla przyszłego bezpieczeństwa pracy dzisiejszej młodzieży, a dodatkowo dają uczniom możliwość pogłębienia wiedzy technicznej oraz informacje pomocne w wyborze przyszłej drogi zawodowej.

Firmy i szkoły zainteresowane współpracą w zakresie realizacji projektu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy szczegóły realizacji projektu:

tel. 22 828-03-41
biuro@pigr.pl

Zapraszamy!
 
PARTNERZY PROJEKTU

   
 
Kolejne edycje: