Aktualności

4INSULATION - targi branży izolacyjnej!Z przyjemnością informujemy, że Polska Izba Gospodarcza Rusztowań po raz kolejny objęła patronatem honorowym targi 4INSULATION. Serdecznie zapraszamy na nie w dniach 
23-24 lutego do Targów Kielce.


Nowoczesne rozwiązania izolacyjne to podstawa bezpiecznego i energooszczędnego funkcjonowania wielu budynków mieszkalnych, ale także przemysłowych. 4Insulation wyznacza trendy, wskazując, że zabezpieczenie termiczne jest ważne dla każdej budowli.

Coraz więcej osób oraz właścicieli przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z tego, że zmienia się sposób pozyskiwania energii. Odchodzimy od węgla na rzecz odnawialnych źródeł energii, a celem tej zmiany jest redukcja emisji CO2. Wymusza to zmianę sposobu budowania domów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej czy przemysłowej. Zmianę tę zauważyli także organizatorzy targów 4Insulation, którzy otwierają się na nowych użytkowników.

Targi 4Insulation to jedyna w Polsce wystawa dedykowana szerokorozumianej branży izolacji. Są z nami firmy zajmujące się produkcją materiałów izolacyjnych, wykorzystywanych zarówno w budownictwie ekologicznym, jak i tradycyjnym. W Targach Kielce nie brakuje także przedstawicieli firm zajmujących się sprzedażą materiałów pomocniczych, czyli narzędziami, rusztowaniami oraz elementami do mocowania konstrukcji izolacyjnych.

Targi to doskonała okazja do porównania oferty z konkurencją, przeprowadzenie bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami; przedstawienie portfolio produktowego, a także możliwość zdania pytań o bieżące potrzeby branży.

 


« powrót